O nás

Značka a společnost

Značka Amazfit, byla založena v září 2015 a v současné době, nabízí několik sérií chytrých hodinek a chytrých náramků pro každodenní až sportovní využití. Vedle toho nabízí také další chytré výrobky související se sportem a zdravím, mezi které například patří, sportovních sluchátka, chytré běžecké pásy, osobní váhy a sportovního oblečení. Díky kompletní řadě produktů maximalizuje značka Amazfit svou schopnost uspokojit různé potřeby, různých skupin zákazníků.

Díky vynikajícímu designu a důkladnému zpracování získávají produkty Amazfit každoročně řadu ocenění, mezi které patří například německá cena iF Industrial Design Award nebo Red Dot Design Award.

V současné době jsou produkty Amazfit distribuovány do více jak 70-ti celosvětových zemí, včetně Spojených států, Německa a Japonska. Podle zprávy IDC o sledování globálního trhu s nositelnými zařízeními si hodinky Amazfit v první polovině roku 2020 získaly největší podíl na trhu hodinek pro dospělé v Itálii, Španělsku, Indii a dalších zemích. Dlouhodobě pak patří mezi přední favority v zemích jako je Čína , Německo, Francie, Rusko a Brazílie.

 

Společnost Witty s.r.o. je dlouholetým oficiálním distributorem značky Amazfit pro Českou republiku a současně je vlastníkem a provozovatelem této stránky. Se společností Huami Co., Ltd, máme uzavřenou oficiální smlouvu o distribuci produktů Amazfit přímo s centrálou Huami v Číně.

Našim partnerům a zákazníkům se vždy snažíme poskytnout kompletní informace o výrobcích, novinkách v segmentu nositelné elektroniky a logistice. Díky tomu se nám daří udržet si na českém trhu silnou a stabilní pozici distributora značky Amazfit.